14.04.2016 06:37

Akademia Liderów

Szanowni Państwo!

Zachęcamy Państwa uczniów do udziału w II Edycji Akademii Liderów Fundacji Świętego Mikołaja.

To już kolejna edycja naszego programu skierowanego do młodzieży w wieku 16-20 lat. Pierwsza edycja została doceniona w ankietach i wypowiedziach uczestników. Powstało wiele projektów, z których niektóre mają kontynuację do dnia dzisiejszego.

Czym jest Akademia Liderów Fundacji Świętego Mikołaja?

Akademia to miejsce dla osób działających w harcerstwie, hospicjum, angażujących się w działania szkoły jak również uczniów o ambicjach politycznych i planujących działalność samorządową. W rekrutacji brane pod uwagę jest zaangażowanie w różne projekty w szkole i poza nią oraz średnia ocen. Zgłoszenia odbywają się przez formularz aplikacyjny ze strony internetowej Fundacji Świętego Mikołaja (www.mikolaj.org.pl/Akademia). Rekrutacja zakończy się 8 maja 2016 r.

Dlaczego warto wziąć udział w Akademii?

  • Uczestnicy wezmą udział w bezpłatnym, kilkudniowym, atrakcyjnym wyjeździe w sierpniu. Tajniki zarządzania projektem nie będą już dla nich tajemnicą. Dowiedzą się jak zostać prawdziwym Liderem
  • Będzie to unikalna okazja spotkania z gośćmi, którzy będą zaproszeni na letni wyjazd - ludźmi sukcesu, którzy od wielu lat tworzą życie publiczne, a ich inicjatywy służą milionom Polaków
  • Przy realizacji autorskiego projektu otrzymają wsparcie profesjonalnych tutorów Dzięki, temu będą zdobywać niezbędną i cenną w dorosłym życiu wiedzę. W przyszłości może to być ważny punkt w ich CV
  • Na zakończenie Akademii odbędzie się podsumowanie projektu i wręczenie certyfikatów

A tak I Edycję Akademii Liderów wspominają jej uczestnicy:

Akademia Liderów to dla mnie możliwość rozwijania się, poznania świata, zgłębiania wiedzy i nabierania pewności siebie. (…) Akademia to przede wszystkim ludzie i niesamowita atmosfera. Poznałam tutaj świetnych, kreatywnych i ogromnie życzliwych ludzi służących zawsze pomocną ręką, radą i uśmiechem. Muszę też wspomnieć o tutorach będących dla nas wielkim wsparciem. Wasze wykłady, rady oraz pozytywna energia daje kopa do działania ;)!

Iwona, uczestnik Akademii Liderów

W Szkole Letniej nauczyłem się jak być dobrym liderem, jak zaplanować czas przeznaczony dla projektu, jak zorganizować budżet itp. W Białobrzegach poznałem wiele ciekawych osób, z którymi mogłem się wymienić doświadczeniami, poznać ich opinie na temat projektu.

Albert,  uczestnik Akademii Liderów

Zachęcamy serdecznie również do zapoznania się z filmem z I Edycji Akademii Liderów, gdzie Liderzy pod okiem profesjonalnych tutorów zdobywali nowe umiejętności:https://youtu.be/S2I00RXP_nk

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zapraszam do kontaktu z koordynatorem programu: akademia@mikolaj.org.pl, 669 241 424.

Udostępniamy Państwu także plik, który może posłużyć jako informacyjny plakat, który można wydrukować i powiesić w szkole.

Zapraszam,
Ula Sadowska,

Ula Sadowska

Fundacja Świętego Mikołaja

ul. Marszałkowska 87 lok. 5
00-683 Warszawa

tel. 22 825 03 90

tel. 669 241 424

www.mikolaj.org.pl

II LO

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!